رونمایی از کتاب “همراه با مجروحان شیمیایی ایران” نوشته شیزوکو تسویا

هنردستان: مراسم رونمایی از کتاب “همراه با مجروحان شیمیایی ایران” نوشته شیزوکو تسویا در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

 

به گزارش هنردستان، به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، مراسم رونمایی از کتاب “همراه با مجروحان شیمیایی ایران” نوشته شیزوکو تسویا با ترجمه یاسر شهبازی دوشنبه 25 بهمن ساعت 17:30 در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

 

انجمن غیر دولتی موست (امدادرسانی پزشکی بین المللی) که تاکنون در کشورهای مختلف به امدادرسانی پزشکی پرداخته اند، به مدت 13 سال با انجمن حمایت از قربانیان سلاح‌ های شیمیایی در ایران همکاری داشته اند.

 

ایران یکی از کشورهایی است که در دوران جنگ هشت ساله قربانی استفاده از سلاح های شیمیایی شده است. انجمن غیر دولتی موست در دوران فعالیت خود در ایران، به تحقیق درباره قربانیان سلاح های شیمیایی در ایران، وضعیت مجروحان و جانبازان پرداخته است.

 

کتاب “همراه با مجروحان شیمیایی ایران” به قلم شیزوکو تسویا که خود به عنوان پزشک در انجمن غیر دولتی موست فعالیت می کند، به موضوع قربانیان سلاح های شیمیایی و زندگی آن ها در ایران اختصاص دارد.

 

علاقه مندان برای حضور در این مراسم می توانند دوشنبه 25 بهمن از ساعت 17:30 به خانه هنرمندان ایران مراجعه فرمایند.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید
گپ و گفتگو

گپ‌وگفتی با «سیمین یاوری»، هنرمند تبریزی که نقاشی‌هایش در گالری زرنا روی دیوار رفته است

بدون هنر، زندگی معنایی نخواهد داشت احمدرضا حجارزاده: نخستین نمایشگاه انفرادی «سیمین یاوری»، هنرمند خلاق و مستعد تبریزی، شامل نقاشی‌هایی در سبک آبستره و انتزاعی،

ادامه مطلب »