انتشار جدول نشست‌های تخصصی دومین جشنواره مد و لباس دانشجویی پرنیا

هنردستان: یکی از مهمترین بخش‌های دومین جشنواره مد و لباس دانشجویی پرنیا، برگزاری ورک‌شاپ‌ها و نشست‌های تخصصی با موضوعات مختلف است.

 

به گزارش هنردستان، دومین جشنواره ملی مد و لباس دانشجویی پرنیا در دو محور دانشجو برای دانشجو و دانشجو برای عموم از 26 بهمن تا اول اسفند ماه به میزبانی دانشکده فنی دخترانه دکتر شریعتی برگزار می‌شود.

 

در بخش‌هایی از پیام فاطمه مهاجرانی، دبیر این دوره جشنواره آمده است:

“امروزه برای تولید و اعتلای هنر و صنعت طراحی پوشاک در ایران، باید زمینه تحقیق و  عرضه توانمندی طراحان و دانشجویان هنرمند در دانشگاهها فراهم شود. در این راستا دانشکده فنی و حرفه ای دختران دکتر شریعتی به عنوان دبیرخانه جشنواره با همکاری و مساعدت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و با حمایت مرکز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، بنیاد ملی مد و لباس اسلامی ایرانی و دانشگاه فنی  و حرفه ای بر آن شد تا با برگزاری دومین جشنواره ملی مدو لباس دانشجویی”پرنیا”، زمینه ساز تربیت و رشد استعدادهایی باشد که باعث همکاری صنعت، دانشگاه و جامعه باشد و مسیر تولید انبوه را میسر سازد.

 

امید است این جشنواره بتواند با همت و تلاش جوانان، طراحان و فعالان این عرصه، جایگاهی موثر در بخش علمی و دانشگاهی ایجاد و بهترین ایده ها را تبدیل به راهکارهای اجرایی نماید و فرصتی را فراهم آورد تا طراحان با ایفای نقش خود در ترویج فرهنگ و هویت دینی و ملی ایرانی اسلامی، بتوانند با اصحاب صنعت در راستای اعتلای کارآفرینی موثر باشند.”

 

یکی از مهمترین بخش‌های این جشنواره، برگزاری ورک‌شاپ‌ها و نشست‌های تخصصی با موضوعات مختلف است. در ادامه جدول زمان‌بندی نشست‌های تخصصی و ورک‌شاپ‌های دومین جشنواره مد و لباس دانشجویی پرنیا را ببینید:

 

منبع: هنرآنلایمجشنواره مد و لباس دانشجویی پرنیا

امتیاز دهید