وحید تاج به نفع کودکان زلزله‌زده کرمانشاه کنسرت می‌دهد

به گزارش هنردستان: وحید تاج خواننده موسیقی ایرانی با همراهی گروه موسیقی «مهربانی» به سرپرستی سلمان سالک تازه ترین کنسرت خود را به نفع کودکان زلزله زده کرمانشاه برگزار می کند.

 وحید تاج همراه با گروه موسیقی «مهربانی» به سرپرستی سلمان سالک ساعت ۲۱ روز یکشنبه ۲۶ آذر تازه ترین کنسرت خود را به نفع کودکان زلزله زده استان کرمانشاه برگزار خواهد کرد.

تصانیف «پرواز با خورشید» با شعری از فریدون مشیری در دستگاه ماهور، «دیدار» با شعری از سیمین بهبهانی در آواز دشتی، «یار دلنواز» با شعری از حافظ در بیات اصفهان و «مژده آزادی» با شعری از هوشنگ ابتهاج در بیات اصفهان و سه‌گاه از ساخته‌های سلمان سالک و تصنیف محلی «مرغ شب» با شعری از محمدعلی جعفری در دستگاه شور، تصنیف «باز آنکه دلم مشتاقش بود» از ساخته‌های داریوش رفیعی در بیات اصفهان و موسیقی محلی کردی «بی‌نشان» قطعاتی هستند که در این کنسرت به اجرا درمی‌آید این در حالی است که مخاطبان شاهد اجرای ساز و آواز و تک‌نوازی نیز خواهند بود.

امیر رحمانی نوازنده سنتور، مریم خدابخش نوازنده عود، بیتا قاسمی نوازنده ویولن‌سل، حمیدرضا آفریده نوازنده کمانچه، وفا مصباحی نوازنده نی و مجید علیزاده نوازنده تمبک اعضای ارکستر «مهربانی» را به سرپرستی سلمان سالک نوازنده تار و خوانندگی وحید تاج تشکیل می‌دهند.

کنسرت گروه موسیقی «مهربانی» به خوانندگی وحید تاج یکشنبه ۲۶ آذر به همت موسسه فرهنگی هنری «آوای مهربانی» و همکاری موسسه نیکوکاری «مهر آفرین» در تالار وحدت برگزار می‌شود.

امتیاز دهید