پیام رضا میرکریمی به خانواده شهید بابایی از مدافعین حرم

به گزارش هنردستان: دبیر جشنواره جهانی فیلم فجر پیروزی بزرگِ شکست داعش را به خانواده شهید بابایی از شهدای مدافع حرم و کارگردان فیلم «بابایی» تبریک گفت.

طبق گزارش رسیده، متن پیام رضا میرکریمی به این شرح است:

«خانواده محترم شهید مدافع حرم علیرضا بابایی

زینب خانم ، زهرا خانم ، همسر گرامی و برادر ارجمند شهید

سلام

 فتح بزرگ سپاه اسلام در دفع فتنه داعش را به شما خانواده محترم شهید  والامقام و آقای مظفر حسینخانی کارگردان فیلم مستند «بابایی» برگزیده جشنواره جهانی فجر ، تبریک می‌گویم و در این روزهای پیروزی یاد و خاطره آن مرد بزرگ و یارانش را گرامی می‌داریم.

نمایش غرورانگیز بخش‌هایی از زندگی آن عزیز سفر کرده رونق و برکت جشنواره سی‌وپنجم بود و مواجه با این ایمان راسخ و ناب بر پرده سینما، تجربه‌ای شگفت و به‌ یادماندنی را برای مهمانان داخلی و خارجی جشنواره رقم زد.

خداوند به حق شهدای مظلوم مدافع حرم، ما را هم در زمره بندگان آمرزیده خود قرار دهد.

در پناه حق
سید رضا میرکریمی
جشنواره جهانی فیلم فجر»

فیلم مستند «بابایی» در سی‌وپنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر با حضور خانواده این شهید به نمایش درآمد و  گفته می شود که مورد توجه مخاطبان ایرانی و مهمانان خارجی قرار گرفت.

این فیلم همچنین برنده جایزه بزرگ محمد(ص) از این جشنواره شد.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »