پایان تصویربرداری «عروس دریایی» در جنوب ایران

به گزارش هنردستان: تصویربرداری فیلم کوتاه «عروس دریایی» به کارگردانی مهدی بوستانی شهربابکی پایان یافت.

 تصویربرداری فیلم کوتاه «عروس دریایی» به کارگردانی مهدی بوستانی شهربابکی در قشم و بندرعباس پایان یافت.

عوامل این فیلم تا این مرحله عبارتند از بازیگران: نسیبه جمشیدی، شیخ علی علوی، علیرضا زارعی، محمود قاسمی، احسان چنگانی و مریم نادرشاهی، دستیار صدابردار: واحد جمشیدی، دستیاران تصویربردار: مهدی محمودی و جواد قنبری، مجری طرح و عکاس: اکبر کشتکار، مدیرتولید و دستیار کارگردان: شقایق جهانداری، صدابردار: مهراب بهرامی، تصویربردار: مسعود میرزایی، نویسنده، تهیه کننده و کارگردان: مهدی بوستانی شهربابکی.

«عروس دریایی» روایتگر داستان زن جوانی است که آنچه را به او در مورد مرگ خودخواسته نامزدش که یک کارگر معترض زندانی بوده است می گویند، بر نمی تابد.

این فیلم بیست و هفتمین فیلم کوتاه بوستانی پس از فیلم هایی چون محکوم، سقف بالای سر، جزر و مد، عادت، درس، بلا نسبت شما، مراسم پرده برداری و … است.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »