انیمیشن «کوکو بوبو» به ۲ جشنواره در آسیا و کاراییب می‌رود

به گزارش هنردستان: انیمیشن «کوکو بوبو» پس از شرکت در جشنواره انیمیشن پالم اسپرینگز آمریکا به عنوان اولین حضور خارجی خود، اکنون در دو جشنواره از آسیا و منطقه کاراییب شرکت می‌کند.

شرکت در شانزدهمین دوره جشنواره انیمه کاراییب که در ترینیداد و توباگو برگزار می‌شود از جمله حضورهای خارجی انیمیشن «کوکو بوبو» است.

دو قسمت از انیمیشن تلویزیونی «کوکو بوبو» در شانزدهمین جشنواره انیمه کاراییب روی پرده می‌رود. این جشنواره که مورد تایید آکادمی اسکار ۲۰۱۷ است، ۲۱ تا ۲۵ نوامبر ۲۰۱۷ برگزار می شود.

علاوه بر این رسول حسینی با انیمیشن «کوکو بوبو» از مدعیان چهارمین جوایز تلویزیونی رین‌بو آسیا خواهد بود.

جوایز تلویزیونی رین‌بو آسیا توسط کمیته اتحاد تولیدات رادیو، سینما و تلویزیون چین و انجمن تلویزیون‌های هنگ‌کنگ ایجاد شده است. هدف از اهدای این جوایز تقویت همکاری بین تولیدکنندگان برنامه‌های تلویزیونی در آسیا است. این جشنواره از ۱۶ تا ۱۸ مارس ۲۰۱۸ در چین برگزار می‌شود.

کوکو و بوبو دو دوست صمیمی هستند که در یک مدرسه درس می‌خوانند. آنها در این مجموعه به کمک پدر، آقای پلیس و اپلیکیشن ترافیک در طی داستان‌های هیجان انگیزی به فراگیری مهارت‌های عبور و مرور کودکان در سطح شهر می‌پردازند.

این مجموعه  ۵۲ قسمتی ویژه سنین ابتدایی دبستان است و از شبکه دو سیما پخش شده است.

«کوکو بوبو» ساخته رسول حسینی به تهیه کنندگی مسعود صفوی و بر مبنای فیلمنامه هدا مسعودی و سمیرا خسروجردی ساخته شده است.

دیگر عوامل تولید این انیمیشن عبارتند از مدیرتولید جواد قربانپور، استوری بورد و استوری ریل رسول حسینی، کانسپ و اجرای بک‌گراند عاطفه شهریاری، طراح شخصیت  مهدی شیری، کارگردان فنی، ریگ و افکت دوبعدی اشکان نعیمی، سرپرست انیماتورها اشکان نعیمی، سرپرست فنی، ریگ و افکت دوبعدی اشکان نعیمی، صدای شاهد سمیرا خسروجردی، مدیر دوبلاژ و صدابردار صنم امامی، گوینده مریم بنایی، دوبلورها محمد لقمانیان و سارا جعفری، تدوین و خروجی رسول حسینی و جواد قربانپور، طراح لوگو بهاره شفیق، ساخت تیتراژ اشکان نعیمی، عاطفه شهریاری، رسول حسینی، کنترل پروژه علیرضا آقالطیفی.

انیماتورهای این انیمشین شامل اشکان نعیمی، میترا شیرعلی، مریم واضح،  سحر رضایی، راهبه میری، طناز لشگری هستند. موسیقی این انیمیشن ساخته پدرام بابایی است و صداگذاری و میکس نهایی آن توسط محمدعلی درگاهی انجام شده است.

این انیمیشن تولید شده در شرکت کفشدوزک است و به سفارش معاونت و سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در سال ۱۳۹۵ تولید شده است.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »