اعلام نمایش‌های ایرانی بخش بین‌الملل جشنواره تئاتر کودک و نوجوان

به گزارش هنردستان: 5 نمایش از شهرهای اصفهان، همدان و تهران در بخش مسابقه بین الملل بیست و چهارمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان اجرا می شوند.

 ۵ نمایش «خانه ای وجود داشت»، «پنچه طلا»، «بچه های خاکستری»، «ماه پیشونی» و «من و در لجباز» در بخش مسابقه بین الملل بیست و چهارمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان حضور می یابند.

طبق اعلام دبیرخانه نمایش‌های «خانه ای وجود داشت» به کارگردانی مرضیه اشرفیان و مهدی فدایی از اصفهان، «پنجه طلا» به کارگردانی محسن پور قاسمی از همدان، «بچه های خاکستری» به کارگردانی امید نیاز از اصفهان، «ماه پیشونی» به کارگردانی آزاده انصاری از تهران، نمایش «من و در لجباز» به کارگردانی محمود تیموری از تهران در کنار ۴ نمایش خارجی بخش مسابقه بین الملل را تشکیل می دهند.

بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان از ۱۰ تا ۱۵ آذرماه ۱۳۹۶ در شهر تاریخی همدان برگزار می شود.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »