«لاوراتوار» در «سینماحقیقت» رونمایی می‌شود

به گزارش هنردستان: فیلم مستند «لاوراتوار» به کارگردانی علی همراز و تهیه‌کنندگی محمد کارت در جشنواره جهانی «سینماحقیقت» به نمایش در می‌آید.

 فیلم مستند «لاوراتوار» به کارگردانی علی همراز و تهیه‌کنندگی محمد کارت برای اولین بار در بخش مسابقه ملی یازدهمین جشنواره جهانی «سینماحقیقت» به نمایش در می‌آید.

این مستند هایبرید و استودیویی با نگاهی روانشناسانه و خودبیانگر به موضوع رابطه،‌ عشق و زندگی زناشویی می‌پردازد و با ترکیب امر واقعی و پرفورمنس آرت سعی در به چالش کشیدن فرم و اجرا در سینمای مستند دارد.

«لاوراتوار» با به کارگیری فیلم های آرشیوی و مصاحبه و با اجرای آبان عسکری و محمد کارت در تابستان ٩۶ تولید شد.

از عوامل اصلی این مستند پرفورماتیو می‌توان به مدیر فیلمبرداری: محمد حدادی، فیلمبردار: جواد رزاقی‌زاده، تدوین: علی همراز، محسن محمدی، صداگذار: آرش قاسمی، آهنگساز: آنکیدو دارش، کالریست: حمیدرضا فطوره‌چیان و سیندخت رحیمیان، طراح صحنه و لباس: علی همراز، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: بهراد عباسی، طراح گریم: پدرام زرگر، نویسنده گفتار متن: علی همراز، آبان عسکری، گروه دراماتورژی: سارا فرهپور، فهیمه شرفی، آرمان آریانسب، بهراد عباسی، علی همراز، طراح گرافیک: احسان رضا زاده، مدیرصحنه: مهرداد خانی، مدیرتولید و تدارکات: مهدی محمد گنجی اشاره کرد.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

«منزوی» در گالری خورشید

نمایشگاه گروهی تایپ و پوستر «منزوی» در گالری خورشید برگزار می‌شود. به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی رویداد، نمایشگاه گروهی تایپ و پوستر

ادامه مطلب »