مجموعه های تئاتری یکشنبه ۵ آذر اجرا ندارند

به گزارش هنردستان: تماشاخانه های ایرانشهر و سنگلج روز یکشنبه ۵ آذر همزمان با سالروز شهادت امام حسن عسگری (ع) تعطیل می شوند.

  به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت امام حسن عسگری (ع) یازدهمین پیشوای شیعیان تمامی اجراهای تماشاخانه ایرانشهر روز یکشنبه ٥ آذر به صحنه نمی‌روند.

از روز دوشنبه ٦ آذر ۲ نمایش «پسران تاریخ» به کارگردانی اشکان خیل نژاد و «تنهایی پر هیاهو» به کارگردانی امیر کاوه آهنین جان به ترتیب در ساعت های ١٨ و ٢٠:٣٠ در سالن سمندریان و نمایش های «در انتظار آدولف» به کارگردانی علی رضا کوشک جلالی و «گم و گور» به کارگردانی امیر مهندسیان در سالن ناظرزاده کرمانی به ترتیب در ساعت های ١٨:٣٠ و ٢٠:٣٠ اجراهای عمومی خود را ادامه می دهند.

همچنین نمایش«شال و انگشتر» روز یکشنبه ۵ آذر در تماشاخانه سنگلج روی صحنه نمی رود. نمایش «شال و انگشتر» به نویسندگی و کارگردانی عبدالرضا اکبری روز دوشنبه ۶ آذر پذیرای مخاطبان خود می شود.

این نمایش هر روز به جز شنبه ها راس ساعت ۲۰ در تماشاخانه سنگلج روی صحنه می رود.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »