۵ عنوان کتاب پژوهشی تئاتر و نمایشنامه منتشر می‌شود

به گزارش هنردستان: پنج عنوان کتاب پژوهشی و نمایشنامه ویژه کودک و نوجوان از سوی دبیرخانه بیست و چهارمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان چاپ و منتشر می شود.

همزمان با برگزاری بیست و چهارمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان، پنج کتاب با عنوان های «تئاتر کودک و نوجوان»، «کتاب دوم اوراند هریس»، «رویکردهای نوین به نمایش خلاق»، «خانه خورشید» و «اولین تئاتر کودکان» توسط انتشارات نمایش و نشر افراز چاپ و منتشر می شود.

کتاب «تئاتر کودک ونوجوان» نوشته مانون ون دِ وادر با ترجمه سیدحسین فدایی حسین، «کتاب دوم اوراند هریس» نوشته لاول سوارتزر با ترجمه سیدحسین فدایی حسین، کتاب «رویکردهای نوین به نمایش خلاق» نوشته جودیت هیس با ترجمه منوچهر اکبرلو، نمایشنامه «خانه خورشید» نوشته شهرام کرمی و کتاب «اولین تئاتر کودکان» نوشته ناتالیا زاتس با ترجمه فریدون پارسانژاد کتاب های این دوره هستند که ویژه کودکان و نوجوانان، مربیان و هنرمندان وارد بازار نشر خواهند شد.

کتاب «اولین تئاتر کودکان» با همکاری نشر افراز منتشر می شود.

بیست و چهارمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان با دبیری مریم کاظمی از ۱۰ آذر ماه جاری در شهر همدان برگزار می شود

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »