نهمین شماره ماهنامه «سوره سینما» منتشر شد

به گزارش هنردستان: شماره جدید ماهنامه «سوره سینما» زیر نظر سازمان سینمایی حوزه هنری ویژه آبان ماه ۹۶ منتشر شد.

به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری، نهمین شماره ماهنامه «سوره سینما» به سردبیری یزدان عشیری با عکس روی جلد مستند «راه دل» روایتی از سفر اربعین مشتی اسماعیل به چاپ رسیده است.

در این شماره علاوه بر انتشار اخبار فعالیت‌های سازمان سینمایی حوزه هنری به موضوعاتی چون گزارش مراسم رونمایی از مستند «راه دل» و بدرقه مسافران اربعین حسینی در حوزه هنری، گفتگو با کارگردان مستند «راه دل»، گزارشی با عنوان «اربعین حسینی از نگاه هنرمندان»، گزارش آیین کلنگ زنی دومین پردیس سینمایی حوزه هنری در اصفهان، گفتگو با ابراهیم داروغه‌زاده معاون نظارت و ارزشیابی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر، گزارش ۲ نشست از سلسله نشست‌های «پدیدار شناسی سینمای ایران»، چندین یادداشت و گفتگو با مدیران سازمان سینمایی حوزه هنری، اخبار و فعالیت‌های استان ها و … پرداخته شده است.

این ماهنامه به سردبیری یزدان عشیری تهیه شده و آرش رمضانیان مجری طرح آن است. محیا رضایی، مریم اکبرلو، ابوالفضل ذوالفقاری، امید عشریه، راحله خدامی، نرگس ساجد، فاطمه پزشکی، محمدعلی حیدری، حامد نیکومرام و بهادر زارع به عنوان عکاس در این ماهنامه همکاری داشتند.

نهمین شماره ماهنامه داخلی «سوره سینما» ویژه آبان ماه در ۴۸ صفحه و زیر نظر سازمان سینمایی حوزه هنری به چاپ رسیده است.

امتیاز دهید