ستار اورکی موسیقی «کروکودیل» را می‌سازد/ پر کردن فرم فجر ملی

به گزارش هنردستان: تهیه‌کننده فیلم سینمایی «کروکودیل» از ساخت موسیقی این فیلم توسط ستار اورکی خبر داد و گفت که فرم جشنواره ملی فیلم فجر را هم پر کرده اند.

عزت الله جامعی ندوشن تهیه‌کننده با اشاره به آخرین وضعیت تولید فیلم سینمایی «کروکودیل» گفت:  تدوین فیلم سینمایی «کروکودیل» به کارگردانی مسعود تکاور توسط خود کارگردان به پایان رسیده است. محمدمهدی جواهرزاده نیز در حال صداگذاری فیلم است.

وی ادامه داد: با توجه به برنامه ریزی انجام شده توسط ستار اورکی آهنگساز، ساخت موسیقی «کروکدیل» تا ۱۰ روز آینده شروع می شود.

این تهیه کننده سینما تاکید کرد: پس از پایان ساخت موسیقی، میکس نهایی کار انجام و فیلم آماده نمایش می شود.

جامعی ندوشن در پایان گفت: فرم حضور در سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر را پر کرده ایم و امیدوارم اولین نمایش این اثر در جشنواره باشد.

از بازیگرانی که در فیلم سینمای «کروکودیل» ایفای نقش کرده اند می توان به کوروش تهامی، اندیشه فولادوند، حسین مهری، الهه حصاری، رضا یزدانی، رامین پرچمی، افسانه چهره آزاد، رامتین خداپناهی اشاره کرد.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »