«لاکی عجق وجق» به فرهنگسرای ابن سینا می‌رود

به گزارش هنردستان: «لاکی عجق وجق» به کارگردانی آناهیتا غنی زاده برای کودکان و نوجوانان در فرهنگسرای ابن سینا روی صحنه می رود.

نمایش «لاکی عجق وجق» ویژه مخاطبان کودک و نوجوان از یکشنبه دوازدهم آذر ماه در فرهنگسرای ابن سینا روی صحنه می رود.

این نمایش به کارگردانی آناهیتا غنی زاده که پیشتر در تالار هنر اجرا شده است در  شانزدهمین جشنواره تئاتر عروسکی تهران «مبارک»، بیست و چهارمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان و جشن سالانه کانون تئاتر کودک و نوجوان موفقیت هایی را در بخش های کارگردانی، بازیگری مرد، طراحی صحنه و طراحی لباس کسب کرده است.

نمایشنامه این تئاتر را امیر مشهدی عباس به نگارش در آورده و داستان لاک پشتی است که فکر می‌کند لاکش میان او و دوستانش فاصله ایجاد کرده است برای همین لاکش را تنها می گذارد تا از تنهایی در بیاید.

«لاکی عجق وجق» هر روز ساعت ۱۷:۳۰ در فرهنگسرای ابن سینا واقع در شهرک غرب خیابان ایران زمین شمالی فرهنگسرای ابن سینا روی صحنه می‌رود.

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از دستیاران کارگردان: روژین ستاری، سینا رستگاری، بازیگران و نمایشگران عروسکی به ترتیب ورود به صحنه:  متین گودرزی، آزاده نوری، ملیحه مقیمی اسفندآبادی،   سینا رستگاری، سمیرا مهدوی، ترانه سرا: آزاده فرهنگیان، آهنگساز: عبد آتشانی، فلوت: نیلوفر حداد کاوه، طراح نور: علی اشرف سمایی، طراح صحنه: سینا ییلاق بیگی،  طراحی و دوخت لباس، طراحی و ساخت عروسک: آزاده محمدی، طراح گریم: حسین تبریزی، اجرای گریم: مریم علیخانی، سوگند کیانی، طراح پوستر، بروشور، بنر و تراکت: گلبن رسولی، تهیه کننده: حمید رسولی، روابط عمومی و تبلیغات: روژین ستاری،  رزرو مدارس: ریحانه مطهری، عکاس: گلبن رسولی، تصویربردار: کاوه رسولی، کاری از گروه هنری راما.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »