واکنش سخنگوی شورای صنفی به انتقادها/ تصمیم‌ها جمعی گرفته می‌شود

به گزارش هنردستان: سخنگوی شورای صنفی نمایش تاکید کرد تصمیمات این شورا به صورت جمعی گرفته می شود.

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش با اشاره به جلسه امروز سه شنبه هفتم آذر ماه شورای صنفی نمایش گفت: اکران فیلم سینمایی «ملی و راه های نرفته اش» به کارگردانی تهمینه میلانی به پایان می رسد و فیلم سینمایی «وقتی برگشتیم» به کارگردانی وحید موساییان از چهارشنبه هشتم آذر ماه روی پرده سینما می رود.

وی بیان کرد: «آذر» به کارگردانی محمد حمزه ای نیز از چهارشنبه هشتم آذر ماه در گروه سینمایی آزاد اکران می شود. فیلم های دیگری که در حال اکران در سینما هستند نیز همچنان از کف فروش مناسبی برخوردارند و همچنان به اکران خود ادامه می دهند.

فرجی در پایان با اشاره به اظهارنظر برخی از سینماگران در انتقاد به تصمیم‌های شورای صنفی نمایش، گفت: تمام تصمیماتی که از سوی شورای صنفی نمایش اعلام می شود کاملا به صورت جمعی گرفته می شود.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »