کویینتت تهران در تالار رودکی می‌نوازد/ اجرای آثار آستور پیاتزولا

به گزارش هنردستان: کویینتت تهران در تازه‌ترین کنسرت خود آثار آستور پیاتزولا آهنگساز و نوازنده آرژانتینی را در تالار رودکی تهران روی صحنه می برد.

 کویینتت تهران طی روزهای پنجم و ششم دی ماه امسال تازه ترین کنسرت خود را در تالار رودکی تهران با اجرای آثار آستور پیاتزولا آهنگساز و نوازنده آرژانتینی اجرا می کند.

پیاتزولا آهنگساز و نوازنده آرژانتینی است که ساخته‌هایش اغلب از موسیقی جَز و کلاسیک تأثیر گرفته اند. وی یکی از نوازندگان چیره‌دست آکاردئون (باندونئون) نیز بود و در اجرای بسیاری از آثار خود این ساز را می‌نواخت.

شهرزاد جعفری نوازنده پیانو، مهرداد مهدی نوازنده آکاردئون، علیرضا چهره قانی نوازنده ویولن، محمدرضا جبار نوازنده کنترباس، فرزان فلک دهی نوازنده گیتار الکتریک، کمال کچوئیان مشاور گرافیک و طراح پوستر و بروشور، زهرا سلیمیان مدیر روابط عمومی و امور رسانه، امید عرفانی و آیدا افتخاری عکاس گروه اجرایی کویینتت تهران را تشکیل می دهند.

در توضیح این کنسرت آمده است:

«سازبندی پیانو، آکاردئون (باندنئون)، ویولن، کنترباس و گیتار الکتریک پیشنهادی از سوی آستور پیاتزولا در حیطه تمبر و نوع صدا دهی آنسامبل بوده که برای کوئینتت تهران مجالی برای کشف زوایای متفاوت آن است.»

امتیاز دهید