فیلم کوتاه «یخ زده» با اقبال روبه رو نشد

به گزارش هنردستان: فیلم کوتاه «یخ زده» محصول دیزنی و پیکسار که پیش از انیمیشن «کوکو» در سینماها به نمایش درآمد، تماشاگران را خشمگین کرده و خواستار پس گرفتن پول شان شدند.

 فیلم کوتاه ۲۱ دقیقه‌ای از «یخ زده» که با عنوان «ماجرای یخ‌زده اولاف» به نوعی ادامه‌ای بر فیلم پرفروش ۲۰۱۳ «یخ زده» است در فضای سنتی نمایش فیلم‌های کوتاه پیکسار ساخته شده است اما برخلاف دیگر فیلم‌های کوتاه پیکسار ‌این فیلم که ابتدا برای تلویزیون ساخته شده بود و طول آن هم نشان دهنده همین مساله است، به مذاق مخاطبان خوش نیامد.

این فیلم قبل از نمایش «کوکو» در سینماها اکران می‌شود و همین موجب شد تماشاگران در رسانه‌های اجتماعی ادعا کنند بچه‌هایی که به تماشای فیلم رفته بودند، از صدای بلند فیلم و طول آن و پخش چهار ترانه در طول آن خسته شوند. تماشاگران می‌گویند این فیلم با موسیقی طولانی‌اش موجب آشفتگی آنها شده است.

شماری از کارمندان سینماها نیز اعلام کردند مشتری‌ها شاکی بودند که انگار بلیت یک فیلم دیگر اشتباهی به آنها فروخته شده بود.

پیشتر یک انیمیشن کوتاه ۷ دقیقه‌ای از «یخ زده» پیش از فیلم «سیندرلا» نمایش داده شده بود که هیچ اعتراضی را متوجه خود نکرده بود.

به دنبال این اعتراض‌ها قرار شده این فیلم در بریتانیا در ابتدای «کوکو» نمایش داده نشود و به جای آن فیلم کوتاه دیگری از میکی ماوس به نمایش درآید.

انیمیشن «یخ زده» به عنوان پنجاه و سومین انیمیشن کمپانی دیسنی، با موفقیت خاصی که کسب کرد، در شب سال نوی ۲۰۱۴، عنوان پرتماشاگرترین محصول انیمیشن دیزنی را در بسیاری از کشورهای جهان کسب کرد و فروش آن از مرز یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار هم گذشت. این انیمیشن که با الهام از «ملکه یخی» هانس کریستین آندرسن ساخته شده، داستان دو خواهر را روایت می‌کند.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »