مجمع عمومی آسیفا به وقت دیگری موکول شد/ اصلاح اساسنامه

به گزارش هنردستان: انجمن سینمایی فیلمسازان انیمیشن ایران طی اطلاعیه ای درباره برگزاری نوبت دوم مجمع عمومی عادی آسیفا توضیحاتی را ارائه کرد.

 انجمن سینمایی فیلمسازان انیمیشن ایران، طی اطلاعیه ای از برگزاری نوبت دوم مجمع عمومی عادی آسیفا ایران در آینده نزدیک خبر داد.

در متن این اطلاعیه آمده است: «به اطلاع اعضای محترم می رساند نوبت دوم مجمع عمومی عادی آسیفا ایران با توجه به خالی نبودن سالن در خانه هنرمندان و نیز تعطیلات پیش آمده در روزهای هفته، در اولین فرصت با رایزنی با خانه هنرمندان و نیز در روزی مناسب که میان تعطیلات نباشد جهت مشارکت هرچه بیشتر اعضای محترم برگزار و زمان آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

ضمنا با توجه به درخواست های مختلف اعضا و نیز تصمیم هیات مدیره خواهشمند است نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص تغییرات و اصلاحات اساسنامه کنونی آسیفا ایران به دفتر آسیفا اعلام و یا از طریق ایمیل سایت آسیفا ارسال کنید.

خاطرنشان می کند در مجمع عمومی پیش رو اصلاحات اساسنامه نیز در دستور کار خواهد بود و در صورت امکان جلسه ای مشورتی و مقدماتی پیش از مجمع عمومی نیز برگزار خواهد شد.

هیات مدیره و بازرس آسیفا ایران»

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »