مونولیو در زندان رومیان با چند تکه تراژدی

هنردستان: دو نمایش «رساله‌ای در زندان رومیان/ گزارشی از یک اجرا» و «چند تکه تراژدی» روز چهارشنبه ۲۷ بهمن در هفتمین فستیوال «مونولیو» روی صحنه می‌رود.

به گزارش هنردستان، در نمایش «رساله‌ای در زندان رومیان…» فرنوش نیک‌اندیش به‌عنوان بازیگر حضور دارد و کارگردان آن کامران احمدزاده است؛ این مونولوگ را مهدی رحیمی موثق نوشته است.

 

نمایش«چند تکه تراژدی» نوشته سروش سمیعی است و داوود پژمانفر در آن بازی می‌کند؛ این مونولوگ را وحید هجینی کارگردانی کرده است.

این دور از فستیوال «مونولیو» با نام فرعی «فیگورها» حاصل همکاری محمد رضایی‌راد، نمایش‌نامه‌نویس و کارگردان معاصر تئاتر به‌عنوان مدیر هنری این جشنواره با گروه تئاتر «لیو» به سرپرستی محمدحسن معجونی است.

نمایش‌های برگزیده شده در «فیگورها» در کارگاه نمایش‌نامه‌نویسی محمد رضایی‌راد بر اساس برخی شخصیت‌های تاریخی شکل گرفته‌اند و ویژگی همه آن‌ها این است که رویکردی خیال‌پردازانه دارند و مستند نیستند.

این دو نمایش در تاریخ یاد شده در دو سانس ۱۸ و ۲۰ در سالن موج‌نو اجرا می‌شوند.

علاقه‌مندان به دیدن این نمایش‌ها می‌توانند برای خرید بلیت به سایت تیوال مراجعه کنند یا نیم ساعت پیش از شروع هر سانس در سالن موج نو حضور داشته باشند. تماشاگران در هر سانس با خرید یک بلیت، هر دو نمایش را خواهند دید.

سالن موج نو در خیابان شریعتی خیابان میرداماد خیابان رودبار شرقی شمالی پلاک ۵۷ قرار دارد.

 

منبع: خبرگزاری ایلنا

امتیاز دهید