رونمایی از مستندی با محوریت مُد در ایران

به گزارش هنردستان: مستند «بهت میاد» به کارگردانی محمد حسن یادگاری از تولیدات مرکز مستند سوره روز  دوشنبه 13 آذر ساعت 17:30 در سالن اوستای حوزه هنری رونمایی خواهد شد. 

مستند «بهت میاد» با موضوع  تاریخ مد و پوشش در ایران و مدل مواجهه‌ی جامعه ایرانی با آن  از شهریور ماه سال 95 در پروسه تحقیق و پژوهش قرار گرفته و به تازکی تدوین آن به پایان رسیده است.

محمد حسن یادگاری که پیش از این مستند «مردی که دوست می داشتیم» را در کارگردانی کرده، «بهت میاد» را مستندی می‌داند که روایت‌گر مصاحبه با اشخاص و افرادی است که کمتر کسی تا الان سراغشان رفته است. 

«بهت میاد» در 60 دقیقه به تهیه کنندگی یوسف نادری‌منش  و با حمایت مرکز مستند سوره ساخته شده است و این اثر در هشتمین جشنواره مردمی عمار حضور خواهد داشت.

این مستند با حضور عوامل و کارشناسان در روز دو شنبه 13 آذر ساعت 17:30 در سالن اوستای حوزه هنری به آدرس: خ سمیه بین نجات اللهی و حافظ رونمایی خواهد شد و ورود برای عموم آزاد خواهد بود.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »