نسخه ناتمام «همه پول‌های دنیا» نمایش داده می‌شود

به گزارش هنردستان: ریدلی اسکات درباره تصمیم جسورانه‌اش برای فیلم‌برداری تمام صحنه‌های حضور کوین اسپیسی در فیلم جدیدش و استفاده از کریستوفر پلامر به جای او (درست چند هفته مانده به اکران فیلم) می‌گوید: «من با سرعت آذرخش حرکت می‌کنم.»

به گزارش «پلی لیست»، در این شرایط کار برای گروه تولید فیلم سخت‌تر هم شده است و در حالی که اهدای جوایز مراسم‌ها و انجمن‌های مختلف آغاز شده، اسکات می‌خواهد هر طور که شده و حتی اگر از آسمان سنگ ببارد، فیلمش را برای رأی‌دهندگان مراسم گلدن گلوب به نمایش درآورد، حتی اگر هنوز کاملاً به پایان نرسیده باشد!

از این رو به گزارش «ورایتی» اعضای انجمن مطبوعات خارجی هالیوود که آرای‌شان باعث انتخاب نامزدهای گلدن گلوب می‌شود، چهارم دسامبر (سیزده آذر) می‌توانند فیلم را تماشا کنند. این نسخه به‌نوعی راف کات فیلم است چون هنوز فیلم‌برداری مجدد صحنه‌های تازه ادامه دارد. از آن‌جایی که آرا در روز هفتم دسامبر شمارش می‌شوند، اسکات می‌خواهد فیلمش حتماً به این رقابت برسد. سینمادوستان موفقیت‌های «مریخی» در جوایز گلدن گلوب را به‌خوبی به یاد دارند.

«همه پول‌های دنیا» ۲۲ دسامبر (اول دی) اکران می‌شود و اگر کسی دوست داشته باشد بخشی از صحنه‌های جدید با بازی پلامر را در کنار بازی اسپیسی در همان صحنه‌ها ببیند، می‌تواند در سایت ویمیئو به هدفش برسد.

امتیاز دهید