فصل دوم «شکارچی ذهن» هم ساخته می‌شود

به گزارش هنردستان: سریال تحسین شده «شکارچی ذهن» (Mindhunter) که با همکاری دیوید فینچر در مقام تهیه‌کننده و کارگردان چهار قسمت به تازگی از سوی نتفلیکس منتشر شده، با تولید فصل دوم ادامه می‌یابد. این خبر در صفحه رسمی این سرویس آنلاین در توییتر منتشر شده است.

این درام جنایی با بازی جاناتان گراف، هولت مک کالانی، آنا تورو، هانا گراس و کامرون بریتن بازیگر تازه‌وارد در نقش «اد کمپر» قاتل سریالی تهیه و تولید شده است. داستان سریال در سال‌های دهه 1970 می‌گذرد و ماجرای کشف‌های روان‌شناسانه دو مامور اف بی آی را در مصاحبه با قاتلان سریالی که در حبس به سر می‌برند به تصویر کشیده است.

این سریال اکتبر گذشته منتشر شد و با واکنش تحسین‌آمیز منتقدان روبرو شد، تا جایی‌که با 96 درصد امتیاز مثبت در سایت نظرسنجی «راتن تومیتوز» نگاه‌ها را خیره کرد. جو پنهال خالق اصلی سریال «شکارچی ذهن» شمرده می‌شود. به جز فینچر، ستاره سرشناس هالیوود شارلیز ترون هم به عنوان تهیه‌کننده اجرایی در تولید این محصول تلویزیونی جدید حضور داشته است.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »