رسانه‌ها به لایحه سازمان نظام رسانه‌ای نیازمندند؟

به گزارش هنردستان: نشست تخصصی نسبت لایحه نظام رسانه‌ای جمهوری اسلامی ایران با حقوق شهروندی شنبه (یازدهم آذر ماه) با حضور برخی از منتقدان و موافقان این لایحه برگزار شد.

 این نشست تخصصی امروز (یازدهم آذر ماه) با حضور گیتا علی‌آبادی مدیرکل دفتر ارتباطات و برنامه‌ریزی رسانه‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وحید آگاه عضو هیات علمی حقوق عمومی و بین‌الملل دانشگاه علامه طباطبایی، محمد ناصر حقیقت معاون اداره کل رسانه‌های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جواد نوروزی مدیرعامل انجمن دانش‌گستر حقوق شهروندی و رئیس شورای سیاست‌گذاری کنگره حقوق شهروندی و بهزاد رضوی‌فرد عضو هیات علمی حقوق جزا دانشگاه علامه طباطبایی در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی برپا شد.

در نشست نسبت لایحه نظام رسانه‌ای جمهوری اسلامی ایران با حقوق شهروندی درباره روند شکل‌گیری این لایحه، ایرادات مطرح‌شده درباره آن و اشتراک لایحه نظام رسانه‌ای با حقوق شهروندی صحبت شد.

در ادامه این نشست وحید آگاه عضو هیات علمی حقوق عمومی و بین‌الملل دانشگاه علامه طباطبایی پرسش‌هایی مانند آیا رسانه‌ها به این لایحه نیازمند هستند؟ آیا رسانه‌ها بازاری در کشور ما دارند؟ و آیا رسانه‌هایی که توسط این لایحه دولتی نظارت می‌شوند می‌توانند بر نهادهای دولتی کشور نظارت داشته باشند و اعمال آنها را رصد کنند؟ مطرح کرد و هر یک از سخنرانان به پرسش‌های او پاسخ دادند.

 

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »