ریچارد لینک لیتر با رابرت داونی جونیور برمی‌گردد/ یک جنجال پزشکی

هنردستان: فیلم بعدی ریچارد لینک‌لیتر کارگردان مطرح با بازی رابرت داونی جونیور و بر مبنای یک اپیزود از پادکست «به همه پاسخ بده» ساخته می‌شود.

به گزارش هنردستان، به نقل از ورایتی، بازیگر «مرد آهنی» و کارگردان «پسربچگی» در یک پروژه با هم همراه می‌شوند. ‌تیمی متشکل از چند تهیه کننده و نیز گروه تولید داونی جونیور کار تهیه این فیلم را برعهده خواهند داشت.

 

این فیلم که هنوز عنوانی ندارد بر مبنای یک داستان واقعی درباره دکتر جان برینکلی ساخته می‌شود. او با استفاده از پزشکی دروغین به شهرت رسید و با شرکت در یک برنامه رادیویی که در آن ادعا کرده بود برخی از اعضای بز قابل پیوند زدن به انسان است، به شهرت زیادی رسید.

پادکست این برنامه که متعلق به دهه ۱۹۲۰ بود ماه پیش دوباره پخش شد. این پزشک با ادعاهای پوپولیستی و با استفاده از قدرت رادیو که تازه اختراع شده بود، توانست موج عظیمی در جامعه درباره مسایل پزشکی به راه بیندازد که سراسر دروغ بود.

آناپورنا نیز از تهیه کنندگان این فیلم خواهد بود. وی در ساخت فیلم اقتباسی لینک‌لیتر یعنی «کجا رفته بودی برنادت» با اقتباس از داستان ماریا سمپل نیز نقش داشت.

ریچارد لینک‌لیتر سازنده فیلم‌های متفاوت و خاطره‌انگیزی است که سه‌گانه «قبل از» و «پسربچگی» از جمله مهم‌ترین آنها هستند.  

 

منبع: خبرگزاری مهر

امتیاز دهید
سینما

10 فیلم کوتاه اکران آنلاین میشود

انجمن سینمای جوانان ایران با همکاری فیلیمو 10 فیلم کوتاه «صراحی»، «جونده»، «مونولوگ»، «عروسی مسلم»، «تکلیف»، «استخوان»، «دریازدگی»، «هستی»، «سکوت» و «دوچرخه‌ها، پدرها، سیگارها» را

ادامه مطلب »