«سرزمین آفتابگردان» عماد توحیدی منتشر شد

به گزارش هنردستان: نسخه صوتی کنسرت «سرزمین آفتابگردان» که در شهر کیف پایتخت اوکراین با همکاری آهنگساز و نوازنده ایرانی عماد توحیدی و نوازندگان موسیقی اوکراین برگزار شده است، توسط انتشارات نی داوود منتشر شد.

 کنسرت «سرزمین آفتابگردان» که در شهر کیف پایتخت اوکراین با همکاری آهنگساز و نوازنده ایرانی عماد توحیدی و نوازندگان موسیقی اوکراین برگزار شده است. در این کنسرت عماد توحیدی نوازندگی شماری از سازهای کوبه ای ایران را بر روی قطعاتی از موسیقی نواحی مختلف اوکراین بر عهده داشته است.

دیگر نوازندگان این کنسرت اولگا رازکولوتکا نوازنده باندورا، یوری یاتسنکو نوازنده کوبزا، سرگی رادیون نوازنده سوپیلکا و ویتالی خورنژی نوازنده سیمبال بودند.

این آلبوم شامل سیزده قطعه از جمله دودنتسووکا، چه مهتابی شبی، مرغابی در برکه، قایق شناور، در کوهپایه، هپ هاهپ، اوکارینا، بوکووینا و ماه در آسمان و … است که همزمان در ایران و اوکراین منتشر شده است.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »