فروش امتیاز نمایش فیلم جدید لیام نیسون در برلیناله

هنردستان: فیلم جدیدی که با بازی لیام نیسون ساخته می‌شود موفق شد تا در برلیناله همه امتیازهای نمایشش را برای مناطق مختلف جهان به فروش برساند.

به گزارش هنردستان، به نقل از ورایتی، فیلم تریلر اکشن «پودر سخت» با بازی لیام نیسون تقریبا امتیاز پخش خود را در همه مناطق جهان فروخت و تنها امتیاز نمایش آن در آمریکا در دست صحبت است.

 

این فیلم که در بازار فیلم برلیناله امتیازهای نمایشش را عرضه کرده بود برای ۹ بازار از ۱۲ بازار بزرگ منطقه‌ای دنیا خریدار پیدا کرد و قرارداد بست.

داستان «پودر سخت» در کوه‌های راکی می‌گذرد و کمپانی سازنده آن «استودیو کانال» ضمن تامین همه بودجه ساخت آن اعلام کرده توزیع آن را در چهار بازار بریتانیا، فرانسه، آلمان و استرالیا-نیوزیلند خودش انجام می‌دهد.

ایتالیا، اسپانیا، آمریکای لاتین، چین و اسکاندیناوی از جمله بازارهای بزرگی هستند که در برلیناله امتیاز این فیلم را خریداری کردند. بنلوکس، لهستان، اروپای شرقی، یونان، خاورمیانه، آفریقای جنوبی، اندونزی و سنگاپور دیگر مناطقی هستند که شاهد نمایش این فیلم خواهند بود. در مورد ژاپن نیز مذاکرات در مرحله نهایی است.

در «پودر سخت» لیام نیسون در نقش راننده یک برف روب از جامعه کلرادو است که با کشته شدن پسرش توسط اربابان پرقدرت محلی مواد مخدر زندگی‌اش به پایان می‌رسد. داستان این فیلم توسط فرانک بالدوین نوشته شده و هانس پیتر مولاند آن را کارگردانی می‌کند. ساخت این فیلم از ماه آینده در مناطق مختلف کانادا شروع می شود.  

 

منبع: خبرگزاری مهر

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان دیزاین Porada 2025

فراخوان دیزاین Porada 2025 منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت توسط برند پیشرو ایتالیایی Porada برگزار می شود. در این سری از رقابت تمرکز

ادامه مطلب »
فیلم کوتاه

فیلم‌برداری «تاجی» تمام شد

فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی و کارگردانی مهدی برجیان به پایان رسید. به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی، کارگردانی

ادامه مطلب »