فیلم تارانتینو در سالگرد قتلِ سوژه اثر اکران می‌شود

به گزارش هنردستان: فیلم بعدی کوئنتین تارانتینو در پنجاهمین سال به قتل رسیدن شارون تیت، اکران می شود.

به نقل از آسوشیتدپرس، شرکت سونی پیکچرز که به تازگی به عنوان تهیه کننده فیلم جدید و بی‌نام تارانتینو تعیین شده، اعلام کرد این فیلم را ۹ آگوست ۲۰۱۹ که پنجاهمین سالروز کشته شدن شارون تیت بازیگر و همسر رومن پولانسکی است، اکران می‌کند.

شارون تیت و دوستانش به دست پیروان چارلز مانسن که ۱۷ نوامبر در ۸۳ سالگی در زندان از دنیا رفت، کشته شدند.

منسن باور داشت که یک تولیدکننده موسیقی که او را نپذیرفته بود در آن خانه زندگی می‌کند اما آن فرد خانه را به پولانسکی اجاره داد بود و دیگر آنجا زندگی نمی‌کرد. به این ترتیب، در شب هشتم آگوست، چهار پیرو منسن با استفاده از اسلحه و چاقو به طرز بی‌رحمانه‌ای تِیت را که هشت ماهه باردار بود و چهار نفر دیگر از دوستانش را که در خانه بودند به قتل رساندند. پولانسکی آن موقع در اروپا مشغول فیلمبرداری یکی از پروژه‌هایش بود.

هرچند تارانتینو تاکید کرده این فیلم درباره مانسن نیست، اما گفته بود به نوعی قتل تیت و وقایع سال ۱۹۶۹ را در مرکز توجه دارد.

این فیلم نهمین فیلم تارانتینو و نخستین فیلم او پس از «داستان عامه‌پسند» است که کمپانی واینستین تهیه کننده آن نیست.

فیلمنامه این پروژه توسط تارانتینو نوشته شده و خود او هم آن را کارگردانی می‌کند.

از برد پیت، جنیفر لارنس، ساموئل ال جکسون  و دی کاپریو به عنوان چهره‌هایی که با آنها برای حضور در این فیلم صحبت شده، یاد شده است.

پیشتر اعلام شده بود فیلمبرداری این فیلم سال ۲۰۱۸ و احتمالا در تابستان آغاز می‌شود

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »