صوت/ رضا یزدانی تیتراژ سریال پرستاران را خواند

هنردستان: رضا یزدانی خواننده موسیقی پاپ همزمان با پخش سریال «پرستاران» برای تیتراژ این مجموعه تلویزیونی قطعه «زخمی» را در فضای مجازی منتشر کرد.

به گزارش هنردستان، تیتراژ مجموعه تلویزیونی «پرستاران» با ترانه روزبه بمانی، تنظیم محمد خرمی نژاد و آهنگسازی و خوانندگی رضا یزدانی با عنوان «زخمی» در فضای مجازی منتشر شد.

 

پخش سریال «پرستاران» در فاز اول به کارگردانی علیرضا افخمی و در فاز دوم به کارگردانی شهرام شاه حسینی روز یکشنبه ۲۴ بهمن ماه از شبکه اول سیما آغاز شده است. این مجموعه قرار است هر شب به جز پنجشنبه‌ها ساعت ۲۲:۱۵  پخش و  خلاصه قسمت‌های پخش شده نیز جمعه هر هفته در همان ساعت پخش شود.

سریال «پرستاران» تلخ و شیرینی‌های حرفه پرستاری و دیگر فعالان کادر درمانی را نمایش می‌دهد. این مجموعه تلویزیونی زندگی چند پرستار را نمایش می‌دهد که در یک اورژانس فعالیت می‌کنند و البته فقط به زندگی حرفه‌ای آنها نمی‌پردازد؛ بلکه داستان‌هایی از زندگی شخصی این پرستاران و تعاملات آنها با کادر درمانی را نیز به نمایش می‌گذارد.

فاطمه گودرزی و عاطفه رضوی در نقش سوپروایزر و لیندا کیانی، الناز حبیبی و فریبا نادری در نقش پرستار، پنج بازیگر اصلی سریال هستند. امین زندگانی، مهدی صبایی، سیاوش خیرابی، صفا آقاجانی، مریم یوسف، رضا توکلی، محمد عمرانی، اشکان اشتیاق، نسرین نکیسا، ایمان باقری، شهنام شهابی، شهرام قائدی و شهرام عبدلی از دیگر بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند

 

منبع: خبرگزاری مهر

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

«رها» به ملت رسید

نمایشگاه گروهی نقاشی با عنوان «رها» روز جمعه ۲۵ خرداد در گالری پردیس ملت افتتاح می‌شود. به گزارش هنردستان ، به نقل از روابط‌عمومی موسسه

ادامه مطلب »