ارسال ۶۹۳ اثر به جشنواره فیلم های ورزشی

به گزارش هنردستان: 693 فیلم از ۲۳ کشور، متقاضی حضور در بخش‌های مختلف یازدهمین جشنواره فیلم‌های ورزشی شدند.

 با پایان مهلت ثبت نام در یازدهمین جشنواره فیلم‌های ورزشی، آثاری از ۲۳ کشور عضو شامل هند، ژاپن، نیجریه، مالزی، لبنان، ترکیه و آفریقای جنوبی برای حضور در این جشنواره به دبیرخانه ارسال شده است.

سه کشور هند، ترکیه و عراق بالاترین تعداد آثار ارسالی را به نام خود ثبت کرده اند. همچنین با ارایه ۲۲۳ فیلم از ایران ۱۱ درصد افزایش نسبت به دوره قبل مشاهده می شود.

جشنواره فیلم های ورزشی ایران، نماینده انحصاری فدراسیون جهانی فیلم های ورزشی (FICTS) است که به عنوان مرحله مقدماتی جشنواره فیلم های ورزشی به شمار می‌آید و وظیفه انتخاب تولیدات و آثار فیلمسازی ورزشی در ایران و کشورهای غرب آسیا و آسیای میانه را برعهده دارد و یکی از مقرهای ۱۶ گانه جهان محسوب می شود.

یازدهمین دوره جشنواره جهانی فیلم های ورزشی ایران و چهارمین جشنواره عکس ورزشی با همکاری وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و پارالمپیک، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت کار و رفاه اجتماعی، سازمان صدا و سیما و شبکه ورزش، شهرداری تهران و دیگر نهادهای مرتبط با فدراسیون ورزشی کارگران دی ماه ۱۳۹۶ به دبیری سید مجتبی علوی در تهران برگزار می شود.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »