ضبط «پاهای بی‌قرار» آخر هفته بعد آغاز می شود/ تولید در سطح شهر

به گزارش هنردستان: تهیه کننده سریال «پاهای بی قرار» با اشاره به شروع دوباره تولید این سریال اعلام کرد که از اواخر هفته آینده ضبط این مجموعه را آغاز می کنند.

ایرج محمدی تهیه کننده سریال «پاهای بی قرار» درباره این مجموعه که به کارگردانی منوچهر هادی ساخته می شود، به خبرنگار مهر گفت: بعد از ضبط فصل دوم این سریال در حال آماده سازی فصل اول و سوم مجموعه هستیم. قرار است ضبط و تصویربرداری مجدد سریال را از اواخر هفته آینده آغاز کنیم که وارد شروع ضبط فصل اول و سوم سریال می شویم.

وی درباره لوکیشن های این ۲ فصل بیان کرد: کار ما در شهرک غزالی تمام شده است و در حال طراحی و آماده سازی لوکیشن ها در دیگر مکان ها هستیم و به طور مثال کار در سطح شهر تهران به تولید می رسد.

محمدی در پایان گفت: خوشبختانه ما متن همه قسمت های سریال را آماده داریم چون لازم است که وقتی وارد یک فصل از سریال می شویم همه جزییات و راکوردها را حفظ کنیم.

فیلمنامه سریال «پاهای بی قرار» به قلم بابک کایدان و مهدی محمدنژادیان نوشته شده است. این سریال شامل سه فصل می شود که فصل اول و سوم در زمان حال و فصل دوم در زمان گذشته رخ می دهد و برای شبکه پنج تولید می شود.

فصل دوم سریال از سال ۵۷ آغاز می شود و سال ۶۴ به سرانجام می رسد. این مجموعه زندگی چند خانواده را به تصویر می کشد و داستان را در بستر وقایع آن سال ها و انقلاب شکوهمند اسلامی و دفاع مقدس پیش می گیرد.

حمید گودرزی، آرش مجیدی، لیندا کیانی، سمیرا حسن پور، علیرضا استادی، سجاد قراگزلو، سیروس همتی، مهدی صبایی، اصغر محبی، افسانه ناصری و مجید صیادی بازیگران این مجموعه هستند.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »