جشنواره موسیقی فجر با طعم سینما/ آثار بزرگان نواخته می‌شود

به گزارش هنردستان: امین غفاری و تعدادی از نوازندگان مطرح موسیقی کشورمان در سی و سومین جشنواره موسیقی فجر به اجرای برنامه می‌پردازند.

 همزمان با برگزاری سی و سومین جشنواره موسیقی فجر گروه امین غفاری نوازنده جوان موسیقی کلاسیک با همراهی تعدادی از هنرمندان شناخته‌شده موسیقی کنسرتی را در چارچوب این رویداد موسیقایی برگزار می کنند.

در این کنسرت که با تغییرات نسبت به کنسرت های قبلی اجرا می شود، گروه امین غفاری ضمن اجرای قطعات منتخب قبلی آثاری از پاگانینی و برامز را برای علاقه مندان موسیقی اجرا خواهند کرد.

اجرای قطعات محبوب و ماندگار فیلم‌های سینمایی مانند «دزدان دریایی کارائیب»، «هری پاتر» و سریال «بازی تاج‌ و تخت» و آثار ماندگار کلاسیک از هنرمندانی چون باخ، ویتالی و کرایسلر از دیگر برنامه هایی است که برای این اجرا در نظر گرفته شده است.

امین غفاری تابستان امسال اولین کنسرت خود را در تالار وحدت تهران برگزار کرد که این کنسرت بار دیگر در مجموعه برج آزادی نیز میزبان علاقه مندان موسیقی بود. این کنسرت تلفیقی از اجرای موسیقی کلاسیک و موسیقی فیلم با تنظیم‌های ویلن سولو بود که با دیدگاهی متفاوت نسبت به رپرتوار اجرایی ویولن و شیوه‌های اجرایی آن برگزار شد.

نوید شعبان‌زاده، امین عطایی، دانیال جورابچی، هستی سپاسی، محمدصادق فرزانه، حسین محمدی، سحر شاطری، همایون آرام‌فر و ماه‌سیما فلاحی به عنوان نوازنده در این اجرا حضور داشتند.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

«منزوی» در گالری خورشید

نمایشگاه گروهی تایپ و پوستر «منزوی» در گالری خورشید برگزار می‌شود. به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی رویداد، نمایشگاه گروهی تایپ و پوستر

ادامه مطلب »