جشنواره فیلم فجر درخواستی برای همکاری با انجمن منتقدان نداشته است

به گزارش هنردستان: عضو شورای مرکزی انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران اعلام کرد تا امروز هیچ صحبتی برای همکاری این انجمن با سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر نشده است.

جعفر گودرزی عضو شورای مرکزی انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا این انجمن با سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر در قالب برپایی نشست های نقد و بررسی فیلم  ها همکاری می کند، گفت: تا این لحظه دبیرخانه سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر هیچ صحبتی برای همکاری بین جشنواره و انجمن منتقدان سینمای ایران نداشته است.

وی تاکید کرد: برای مشخص شدن همکاری انجمن با جشنواره لازم است طی روال دوره های قبل پیش از برگزاری جشنواره جلسه ای میان انجمن و دبیرخانه جشنواره برگزار و درباره چگونگی همکاری صحبت شود که البته تا امروز اتفاقی نیفتاده است.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »