تقدیر «پوران درخشنده» از انتخاب موضوع یک تئاتر

هنردستان: نمایش «هام» به نویسندگی و کارگردانی عباس عبدالله‌زاده با حضور پوران درخشنده در تالار سایه مجموعه تئاترشهر اجرای خود را آغاز کرد.

به گزارش هنردستان: به نقل از روابط عمومی تئاترشهر، شامگاه ۲۵ بهمن‌ماه پوران درخشنده قبل از آغاز اجرای این اثر نمایشی با تقدیر از گروه هنرمندان نمایش «هام» بیان کرد: خوشبختانه گروه اجرایی نمایش متنی را انتخاب کرده که موضوع روز است که خوشبختانه در اولین روز از اجرای نمایش شاهد استقبال تماشاگران هستیم. من امیدوارم این شوق و عشق انرژی که هم در گروه اجرایی نمایش و هم در بین تماشاگران دیده می شود تا آخرین روز اجرای نمایش نیز ادامه پیدا کند.

 

وی ادامه داد: امروز فعالیت در عرصه تئاتر و سینما با سختی های زیادی همراه است ، اما همه هنرمندان این دو رشته هنری می دانند چیزی به نام عشق وجود دارد، که باعث می شود انگیزهای کار در این عرصه از دست نرود. به هر ترتیب در دنیای امروزی بسیاری از خصیصه ها و فضیلت های انسانی رنگ باختند و این هنرمندان هستند که باید فضای موجود را احیا کنند تا آثارشان نیز به تبع این تلاش در میان مخاطبان تاثیر گذار باشد.

عباس عبدالله زاده نویسنده و کارگردان نیز در یادداشتی پیرامون این نمایش آورده است: « در روزگاری که صفات انسانی معنا باخته و دیگر کسی به مردانگی افتخار نمی کند، راستی را دوست نمی‌ دارد و مکر را نشان فرهیختگی می پندارد، زشتی را زیبا، جهل را دانش، ظلم را عدالت، تزویر را لیاقت و حماقت را عدالت… صحبت از انسان کاری بیهوده می نماید… اما چه می توان کرد وقتی پای عشق به میان می آید و جهان کهنه و پلاسیده را با عطرش نو و زنده می کند؟ »

نمایش «هام» به نویسندگی و کارگردانی عباس عبدالله زاده  و بازی روزبه حصاری، آرزو نبوت، سروش طاهری، مانلی حسین پور، حسین شفیعی، میر نادر مظلومی، حسین پورکریمی، شادی امیری، احمد داودی، افشین غیاثی، هدیه آزاده، زهره بختیاری، مژگان حسین زاده، عرفان حق روستا، عسل احمد نیا، یاسمن جعفری، آذین بافریان، لادن عسگری، آزاده چهره قانی، حسنا قنبری، پارسا قربان پور، علیرضا موسوی ساعت ۲۰ به مدت ۹۰ دقیقه و قیمت بلیت ۲۰ هزار تومان در تالار سایه تئاتر شهر به صحنه می رود.

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان دیزاین Porada 2025

فراخوان دیزاین Porada 2025 منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت توسط برند پیشرو ایتالیایی Porada برگزار می شود. در این سری از رقابت تمرکز

ادامه مطلب »
فیلم کوتاه

فیلم‌برداری «تاجی» تمام شد

فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی و کارگردانی مهدی برجیان به پایان رسید. به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی، کارگردانی

ادامه مطلب »