تدارک ارکستر فیلارمونیک تهران برای کنسرت/ آلبوم منتشر می‌کنیم

به گزارش هنردستان: رهبر ارکستر فیلارمونیک تهران از برگزاری کنسرتی ویژه تا ماه آینده و پایان مراحل ضبط آلبوم جدید گروه خبر داد.

آرش گوران رهبر ارکستر فیلارمونیک تهران با اشاره به فعالیت های جدید این مجموعه توضیح داد: تا چند هفته آینده تازه ترین کنسرت ارکستر فیلارمونیک تهران با شکل و شمایلی متفاوت و ویژه میزبان علاقه مندان موسیقی خواهد بود.

وی درباره رپرتوار انتخابی این کنسرت بیان کرد: برنامه های ویژه ای برای این کنسرت در نظر گرفته ایم ولی همه چیز منوط به دریافت مجوز  است بنابراین ترجیح می دهم بعد از دریافت مجوز درباره جزییات کنسرت صحبت کنم.

رهبر ارکستر فیلارمونیک تهران از پایان مراحل ضبط و تولید آلبوم جدید گروه خبر داد و گفت: تمامی مراحل تولید آلبوم گروه به اتمام رسیده و در حال بررسی نحوه عرضه این مجموعه با تهیه کننده ای مناسب هستیم. ارکستر فیلارمونیک تهران جایگاهی دارد که بهترین تهیه‌کنندگان باید آن را همراهی کنند.

گوران در پایان درباره این آلبوم عنوان کرد: تا آنجا که به یاد دارم این اثر اولین آلبومی است که توسط یک ارکستر خصوصی در حوزه موسیقی کلاسیک ایران ضبط می شود.  ما برای تولید آلبوم زحمت فراوانی کشیده ایم و شنوندگان بعد از عرضه آن در بازار موسیقی متوجه می شوند که چنین اثری با چه تلاش و سختی به مخاطبان عرضه شده است.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »