علی پویان با دو نمایش سال آینده به صحنه می‌آید

هنردستان: علی پویان با دو نمایش متفاوت در سال 96 به صحنه می آید.

 

به گزارش هنردستان، علی پویان کارگردان و مدرس تئاتر که این روزها نمایش “دکتر استوکمان” را روی صحنه دارد با دو نمایش در دو فضای مختلف دوباره به صحنه‌های تئاتر ایران بازخواهد گشت.

 

این کارگردان تئاتر در گفت‌وگو با هنرآنلاین از اجرای نمایش “حکام قدیم، حکام جدید” در اردیبهشت ماه سال 96 خبر داد. این نمایشنامه که نوشته یکی از پایه‌گذاران درام‌نویسی در ایران یعنی مؤیدالممالک فکری ارشاد است در تماشاخانه سنگلج اجرا خواهد شد.

 

علی پویان که پیش از این با نمایش‌هایی چون “پدر”، “سؤتفاهم”، “در آتش”، “رودکی” و “بدرود امپراطور” در تئاتر ایران شناخته شده بود، همچنین در شهریور و مهر سال 96  بنا دارد نمایش “کوریولانوس” نوشته ویلیام شکسپیر را در تماشاخانه استاد سمندریان به صحنه ببرد.

 

لازم به ذکر است که نمایش “دکتر استوکمان” که یک بازخوانی توسط محمد ابراهیمیان از نمایشنامه”دشمن مردم” نوشته هنریک ایبسن است، هر شب ساعت 20 در سالن چهارسو تئاتر شهر اجرا می‌شود و در آن بازیگرانی چون ایوب آقاخانی، بهرام ابراهیمی، عباس شادروان، نادیا فرجی، نورالدین جوادیان و… به ایفای نقش می پردازند. 

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید
رادیو و تلویزیون

یادبود ۶۱۹ شهید هنرهای نمایشی در رادیونمایش

اداره کل هنرهای نمایشی رادیو و رادیونمایش روز ۲۲ بهمن‌ماه، غرفه‌ای به یاد ۶۱۹ شهید هنرهای نمایشی کشور برپا خواهد کرد. از عموم علاقه‌مندان به

ادامه مطلب »