دومین نمایشگاه «هنر برای اوتیسم» به فرهنگسرای نیاوران می‌رود

به گزارش هنردستان: دومین نمایشگاه تجسمی «هنر برای اوتیسم» به منظور حمایت از بیماران اوتیسم، ۲۴ آذر ماه ساعت ۱۶ در گالری شماره ۱ فرهنگسرای نیاوران گشایش می‌یابد.

 در نمایشگاه «هنر برای اوتیسم»  ۱۰۰ اثر از هنرمندان شاخه خوشنویسی، کالیگرافی و تذهیب در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت.

هدف از برگزاری این نمایشگاه تبادل دانش اوتیسم، مشارکت در ساخت مدرسه تخصصی برای کودکان مبتلا به طیف اختلال اوتیسم و آموزش مربی برای این کودکان است.

پیش از این اولین نمایشگاه «هنر برای اوتیسم»  در تیرماه سال ۱۳۹۵ با حضور آثاری از هنرمندانی چون منوچهر معتبر، کامبیز درم بخش، ثمیلا امیرابراهیمی، مصطفی دشتی و… در گالری شماره یک فرهنگسرای نیاوران برگزار شد.

اختلال اوتیسم یا درخودماندگی نوعی اختلال رشدی از نوع روابط اجتماعی است که با رفتارهای ارتباطی، کلامی غیرطبیعی مشخص می‌شود.

نمایشگاه «هنر برای اوتیسم» از ۲۴ آذر تا ۳۰ آذر فرهنگسرای نیاوران برپاست. علاقمندان برای بازدید از این نمایشگاه میتوانند همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۲۰ به گالری شماره ۱ فرهنگسرای نیاوران مراجعه کنند. همچنین نشست خبری این رویداد نیز جمعه ۲۴ آذر ساعت ۱۵ در فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »