آماده‌سازی دکورهای سریال بانوی عمارت در شهرک غزالی

به گزارش هنردستان: درحالیکه عوامل سریال «بانوی عمارت» در کاشان مشغول ادامه تصویربرداری کار هستند دکورهای این مجموعه در شهرک غزالی در حال آماده سازی است.

عوامل سریال «بانوی عمارت» به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد و تهیه‌کنندگی مجید مولایی مدتی است که مشغول تصویربرداری در شهر کاشان هستند و تاکنون بیش از ۱۵ درصد از ضبط سریال انجام شده است.

درحال حاضر دکورهای سریال در شهرک غزالی در حال آماده سازی است تا عوامل این سریال از کاشان به تهران بازگردند. همچنین این گروه سفری هم به قزوین خواهد داشت و بخشی از تصویربرداری سریال در این شهر انجام می شود.

تاکنون همه بازیگران این مجموعه جلوی دوربین رفته اند و احتمال دارد طی دو هفته آینده این گروه به تهران بازگردند.

این مجموعه عاشقانه مقطعی از تاریخ قاجار را روایت می کند و برای پخش در شبکه سه سیما ساخته می شود.

پانته آ پناهی ها، علیرضا شجاع نوری، حسام منظور، شبنم فرشاد جو، مینا وحید، نیکی نصیریان، مهتاج نجومی، فریدون مسرور، مریم مومن، مهری آل آقا از جمله بازیگران این سریال هستند.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »