«لیما» و «بال پنجم» در تئاتر مستقل تهران

به گزارش هنردستان: نمایش های «لیما» به کارگردانی سمانه زندی نژاد و «بال پنجم» به کارگردانی احمد سلگی در تئاتر مستقل تهران اجرا می شود.

تئاتر مستقل تهران این روزها میزبان پروژه ای با عنوان «سالانه بینارشته ای تهران» است. نمایش «لیما» که کارگردانی آن را سمانه زندی نژاد بر عهده دارد با اجرای ماکان اشگواری و حضور گلرخ نفیسی به عنوان مشاور تجسمی تا ٣٠ آذر ساعت ١٩ به صحنه می رود.

این اثر با ظرفیت محدود ۵۰ نفری اجرا می شود.

همچنین نمایش «بال پنجم» به کارگردانی احمد سلگی و حضور مهدی ساکی تا ٣٠ آذر ساعت ٢١:٣٠ به صحنه می رود. بهرنگ صمدزادگان مشاور تجسمی این اثر است و صبا پیریایی، آبان حسین‌آبادی، مهدخت مولایی به ایفای نقش می پردازند.

ابراهیم علوی نیز به عنوان نوازنده این گروه را همراهی می کند.

حمید پورآذری مدیر هنری، مارال اشگواری مجری طرح، استودیو مستطیل (مهرداد متجلی و محمد زارعی) ساخت آنونس، مهدخت اکرمی مدیر روابط عمومی و امیر قالیچی تبلیغات مجازی پروژه «سالانه بینارشته ای تهران» هستند.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »