بوشهری‌ها استادیوم پرشین کاپ را 22 روزه ساختند

هنردستان: بوشهری‌ها با وجود فرصت 22 روزه استادیوم برگزاری تورنمنت پرشین کاپ را آماده کردند.

 

به گزارش هنردستان، به نقل از “ورزش سه”،  جوزپ ماندولادو، نماینده سازمان جهانی فوتبال ساحلی بعد از بازدید از استادیوم فوتبال ساحلی بوشهر گفت:” ورزشگاه جدید بوشهر با چنین ظرفیت و امکاناتی تحسین برانگیز است و از نظرم کامل‌ترین ورزشگاه فوتبال ساحلی ایران خواهد بود. در سطح جهان مسابقات فوتبال ساحلی زیادی برگزار می‌شود که برای آن رویدادها ورزشگاه‌های پیش ساخته آماده و نصب می‌شود و پس از پایان مسابقات مجدداً قطعات آن باز می‌شوند. از این نظر تعداد ورزشگاه‌های دائم در سطح جهان زیاد نیست اما در ایران ورزشگاه‌های خوب و دائمی وجود دارد که این ورزشگاه تازه احداث شده در بوشهر کاملاً دارای استانداردهای جهانی است. این ورزشگاه کاملاً امکانات برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا را دارد و از ظرفیت‌های آن در رویدادهای متنوعی باید بهره برد.”

 

جوزپ ماندولادو هم چنین در مراسم بازدید از این استادیوم خطاب به مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت:” ساخت چنین ورزشگاهی تعهد، علاقه مندی و دید حرفه ای شما نسبت به رشد و توسعه فوتبال ساحلی در سطح استان را تأیید می‌کند و از طرف سازمان جهانی فوتبال ساحلی از نقش پر رنگ شما در این مسیر مهم تشکر ویژه ای دارم.”

 

گفتنی است استادیوم فوتبال ساحلی بوشهر بعد از این که برگزاری تورنمنت پرشین کاپ در بوشهر با حضور تیم‌های ایران – ایتالیا – اوکراین و لهستان قطعی شد در مدت 22 روز ساخته شد و گنجایش 1500 تماشاگر را دارد. 

 

این استادیوم امشب رسماً با بازی ایتالیا – اوکراین در ساعت 18:15 افتتاح می‌شود. 

 

پرشین کاپ با میزبانی باشگاه پارس جنوبی برگزار می‌شود که فصل گذشته عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور را به خود اختصاص داد.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید
فیلم کوتاه

«تونل» در ایتالیا

فیلم کوتاه «تونل» به نویسندگی و کارگردانی کیارش حقگو در اولین حضور جهانی خود به جشنواره بین المللی تور ایتالیا راه پیدا کرد. به گزارش

ادامه مطلب »