جشنواره فرهنگی سینمایی آب برگزار می شود

به گزارش هنردستان: اولین دوره جشنواره فرهنگی و سینمایی آب خرداد سال ۹۷ برگزار می شود.

وحید ضرابی نسب دبیر جشنواره فرهنگی سینمایی آب با اعلام برگزاری اولین دوره جشنواره در خرداد سال آینده، گفت: جشنواره فرهنگی سینمایی آب توسط شرکت آب و فاضلاب استان تهران و با حمایت وزارت نیرو، استانداری تهران و سازمان های مرتبط برگزار می شود. همچنین به تازگی مجوزهای لازم از سازمان سینمایی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اخذ شده است و به زودی دبیرخانه جشنواره فعالیت خود را آغاز می کند.

 

وی ادامه داد: هم اکنون شورای سیاستگذاری جشنواره با حضور تعدادی از سینماگران و شخصیت های فرهنگی و هنری تشکیل شده و به زودی جزییات جشنواره و فراخوان شامل رشته های بخش های اصلی و موضوعات و محورهای جشنواره اعلام می شود.

دبیر جشنواره فرهنگی سینمایی آب در پایان گفت: فراخوان اولین دوره جشنواره دی ماه منتشر می شود و شرکت کنندگان تا پایان اردیبهشت فرصت دارند تا آثار خود را به جشنواره ارسال کنند.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »