داستان‌هایتان را در «کتاب باز» بشنوید/ سروش صحت راوی مخاطبان شد

به گزارش هنردستان: سروش صحت از امشب داستان های مخاطبان را در برنامه «کتاب باز» که از شبکه نسیم پخش می شود، می‌خواند.

از امشب چهارشنبه ۲۲ آذر مخاطبان برنامه «کتاب باز» که برای این برنامه قصه هایی را با عنوان «نما داستان» به نگارش درآورده اند، می توانند داستان های خود را بشنوند.

پیش از این در هر قسمت از برنامه تصاویری نمایش داده می شد و مهمانان برنامه براساس این تصاویر داستان هایی می نوشتند که در پایان برنامه خوانده می شد. مخاطبان نیز می توانستند براساس این تصاویر قصه های خود را بنویسند که از این هفته داستان هایی که برگزیده شده اند به تناوب خوانده می شوند.

روایت این داستان‌ها را خود سروش صحت بر عهده دارد و به آثاری که در برنامه خوانده می شود هدایایی هم تعلق می گیرد.

همچنین از این هفته چهارشنبه ها دو مهمان در «کتاب باز» حضور خواهند داشت و ساختار برنامه به یک ویژه برنامه نزدیک خواهد بود که امشب ساعت ۲۰ این برنامه با حضور مجتبی شکوری و رشید کاکاوند روی آنتن شبکه نسیم می رود.

فصل دوم «کتاب باز» با اجرای سروش صحت و تهیه کنندگی محمدرضا رضائیان هر شب شنبه تا چهارشنبه روی آنتن شبکه نسیم می رود که قرار است با نگاه و رویکرد متفاوتی سراغ ترویج فرهنگ کتابخوانی برود و هر بار در گفتگو با مهمان برنامه از دنیای کتاب ها سخن گفته می شود.

در قسمت های پیشین این برنامه جمشید مشایخی، کوروش تهامی، رضا کیانیان، مسعود ده نمکی، حبیب احمدزاده، حمید داوودآبادی، سیدمهدی شجاعی و حجت الاسلام زائری حضور یافتند و از کتاب های مورد علاقه، قصه های کودکی و خاطره های خود با کتاب سخن گفتند.

«کتاب باز» از بخش های گفتگو با مهمان و آیتم تشکیل شده است که در بخش پایانی برنامه مهمانان در یک مسابقه شرکت کرده و برای مخاطبان قصه نوشته و آن را می خوانند. قرار است برنامه حال خوبی را برای کتاب دوستان ایجاد کند و مهمانانی را دعوت می کند که به نوعی کتاب باز هستند.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »