میزبانی «مهمان‌خانه» از یک آهنگساز

به گزارش هنردستان: برنامه «مهمان‌خانه» امروز ۲۵ آذر میزبان محمدرضا چراغعلی آهنگساز می شود.

 به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، «مهمان خانه» عنوان مجله ظهرگاهی شبکه چهار سیما است که از شنبه تا چهارشنبه با اجرای امیرحسین مدرس روانه آنتن پخش می شود. این مجله تلویزیونی امروز ۲۵ آذر ماه میزبان محمدرضا چراغعلی آهنگساز قدیمی و باسابقه پاپ می‌شود.

در بخش دیگری از این مجله ظهرگاهی، نمایش «سلول های حرومزاده» با حضور نیما یوسفی کارگردان، فهیمه معین بازیگر و بهنود محمدی مدیر تولید این نمایش نقد و بررسی می شود.

در بخش کتابخانه برنامه «مهمان خانه» امروز، کتاب صوتی «۱۳ حکایت شیرین از طهران» با حضور رضا باباخان لو مدیر انتشارات «سیزده» و علیرضا حائری راوی کتاب معرفی می‌شود.

برنامه «مهمان خانه» به تهیه‌کنندگی سیدمحمدرضا ضرغامی به یاد روزگار گذشته و بر اساس سبک زندگی ایرانی – اسلامی، تلاش می کند به خانواده‌های ایرانی برای هنرمندانه زندگی کردن اطلاعات بدهد. این برنامه شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه چهار به صورت زنده پخش می‌شود.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »