«اشک تمساح» در ارمنستان روی پرده رفت/ ساخت «لحظه آخر»

به گزارش هنردستان: به گفته کارگردان «اشک تمساح»، این فیلم هم اکنون در برخی سینماهای ارمنستان در حال اکران است.

رضا حسین آبادی کارگردان فیلم سینمایی «اشک تمساح» درباره آخرین وضعیت این فیلم گفت: این فیلم هم اکنون در سینماهای ۲ شهر بزرگ ارمنستان با نام های ایروان و گیومری در حال نمایش است و خودم هم در این کشور حضور دارم. این را هم باید بگویم که این فیلم در ایروان به زبان ارمنی و در برخی از سکانس ها با دوبله ارمنی در حال اکران است.

وی با اعلام اینکه تاکنون استقبال خوبی از این اثر شده است، افزود: «اشک تمساح» محصول مشترک ایران و ارمنستان است و ۲ تهیه کننده ایرانی و ارمنی دارد.

حسین آبادی عنوان کرد: «اشک تمساح» تا ۲ ماه دیگر در ایران به زبان فارسی اکران می شود البته آن قسمت هایی از فیلم که به زبان ارمنی است به صورت زیرنویس فارسی پخش می شود.

این کارگردان در پایان ضمن تشکر از همراهی های سفارت ایران در ایروان بیان کرد: بعد از پایان اکران «اشک تمساح» در ایروان به همراه برخی از عوامل، فیلم «لحظه آخر» را در این کشور کلید می زنیم.

«اشک تمساح» به طور کامل در کشور ارمنستان فیلمبرداری شده و الهام گرفته از فیلم سینمایی «کندو» به کارگردانی فریدون گله است.

این فیلم ترکیبی از بازیگران ایرانی و ارمنی را در خود دارد. مجید مشیری، بابک نوری، امیرمحمد زند بازیگران ایرانی و آناهیت گرگوسیان، آنی قندیلیان و آرمن پطروسیان بازیگران ارمنستانی این فیلم را تشکیل می دهند.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »