نمایش «فُلان و چِنان» به تماشاخانه سنگلج می آید

به گزارش هنردستان: نمایش «فُلان و چِنان» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی رضا شاهبداغی از روز سه شنبه ۲۸ آذر در تماشاخانه سنگلج روی صحنه می رود.

 نمایش «فُلان و چِنان» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی رضا شاهبداغی از روز سه شنبه ۲۸ آذر در تماشاخانه سنگلج و در ساعت ۱۹ روی صحنه می رود. در این نمایش که پیشتر در هجدهمین جشنواره آیینی- سنتی روی صحنه رفت بازیگرانی چون قربان نجفی، مهناز خطیبی، افسانه میرباقری و بیتا آزادی ایفای نقش می کنند.

در خلاصه داستان نمایش «فُلان و چِنان» آمده است: این اثر داستان کلاسیکی ندارد و  درباره زندگی شاهزاده ای است که سه زن دارد و به احوالات این زن ها پرداخته می شود. فضای نمایش در لازمانی قرار دارد و البته ارجاعاتی نه چندان صریح به زمان قاجاریه در بطن اثر وجود دارد. این شاهزاده مورد هجوم بیگانگان قرار می گیرد. زن ها در اصل روایتگر اتفاقات رخ داده می شوند.

سایر عوامل این اثر نمایشی هم عبارتند از: دستیار کارگردان: امیرحسین رحمی، دستیار دوم و منشی صحنه: فریبا نجفی، مدیر صحنه: مَهرو رحماندوست، مشاور کارگردان: نوید آیینی، ندا حسن زاده، طراح لباس: فریبا نجفی، عکاس: آهو قدس، الهام شاملو، نقاش پوستر و بروشور: آهو قدس، گرافیک پوستر و بروشور و عکس: فریبا نجفی، طراح نور: امیر ترحمی، اجرای نور: فریبا نجفی، گریم: سیده فریبا نورشعاع حسینی، مشاور طراحی حرکت: مجید قادری، تیزر: حسین توکلی، طراحی صدا: ایمان حیدرعلی.

نمایش «فُلان و چِنان» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی رضا شاهبداغی از روز سه شنبه ۲۸ آذر در تماشاخانه سنگلج و در ساعت ۱۹روی صحنه می رود.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »