«آرتیمان» به موسیقی پاپ معرفی می شود

به گزارش هنردستان: آهنگساز پیشکسوت موسیقی کشورمان در تشریح تازه ترین فعالیت های خود از معرفی یک خواننده جدید موسیقی پاپ ایرانی تا پایان سال جاری خبر داد.

فریدون خشنود آهنگساز پیشکسوت موسیقی کشورمان با اشاره به تازه ترین فعالیت های خود بیان کرد: مشغول برنامه ریزی برای معرفی ۲ خواننده در عرصه موسیقی ایرانی هستم که یکی از این هنرمندان با نام هنری «آرتیمان» تا پایان سال جاری به فضای موسیقی پاپ معرفی می شود. خواننده بعدی در حوزه موسیقی ایرانی به مخاطبان معرفی خواهد شد که به احتمال فراوان کارهای او از سال آینده به علاقه مندان ارائه می شود.

وی ادامه داد: آنچه در معرفی «آرتیمان» برای من بسیار مهم است معرفی خواننده ای است که موسیقی ارایه شده از سوی او به طور کامل با موسیقی ایرانی ما تطابق داشته باشد. من در این عرصه تلاش کرده ام تا هنرمندی را به جامعه موسیقی کشور معرفی کنم که دارای تفاوت هایی باشد البته این را هم می دانم در نهایت این مردم هستند که باید خواننده مورد علاقه شان را انتخاب کرده و کارهای او را بشنوند.

این آهنگساز درباره همکاری با خوانندگان مطرح موسیقی کشورمان نیز توضیح داد: طی سال های گذشته کارهای خوبی با علیرضا افتخاری خواننده بسیار خوب کشورمان انجام دادم و اعتقاد دارم در شرایط فعلی کمتر خواننده ای قابلیت های او را دارد به همین جهت همواره تلاش دارم تا فرصت دوباره پیش بیاید تا بتوانم با این هنرمند آثار جدیدی را تولید کنم اما به دلیل شرایط بسیار پرفشار کاری من هنوز این مساله پیش نیامده اما امیدوارم هرچه زودتر بتوانیم این فعالیت های مشترک را داشته باشیم.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »