«افق» ویژه برنامه انتخاباتی رادیو تهران شد

هنردستان: نقش انتخابات در روابط بین الملل و تقویت اقتدار ملی در ویژه برنامه «افق» رادیو تهران تحلیل و بررسی می شود.

به گزارش هنردستان، فهیمه تهرانی تهیه کننده برنامه انتخاباتی رادیو تهران گفت: یکی از برنامه های جدید رادیو تهران که به منظور اطلاع رسانی و آگاهی بخشی مخاطبان از مباحث و مسائل انتخابات پیش رو تهیه شده برنامه «افق» است. این برنامه کاری از گروه مدیریت و برنامه ریزی رادیو تهران است که تا زمان برگزاری انتخابات پنجشنبه ها از ساعت ۱۱ روی آنتن می رود.

 

وی اضافه کرد: «افق» برنامه ای تبیینی و توصیفی است که به نقش انتخابات در تقویت اقتدار ملی و روابط خارجی فعال می پردازد، تثبت قانون اساسی و نفی تفکر لیبرالیسم و بررسی اخبار انتخاباتی از دیگر موضوعاتی است که با حضور کارشناسان به آنها پرداخته خواهد شد.

تهیه کننده «افق» تاکید کرد: ما در این برنامه بیشتر بر روابط بین الملل و مسائل سیاسی متمرکز می شویم و به بررسی و نقش انتخابات در روابط بین الملل می پردازیم. تبیین وتوصیف برگزاری انتخابات سال های گذشته و پخش بیانات مقام معظم رهبری و گزارش های مردمی هم در این برنامه گنجانده شده است.

روز ۲۹ اردیبهشت سال ۹۶ انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی به صورت همزمان برگزار می شود. شبکه رادیویی تهران هم با برنامه های جدید و متنوع از جمله «جزر ومد»، «افق»، «رو به فردا»، «مجله سیاسی» و «راه نو» و… زنگ انتخابات را به صدا درآورده است.

 

منبع: خبرگزاری مهر

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان دیزاین Porada 2025

فراخوان دیزاین Porada 2025 منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت توسط برند پیشرو ایتالیایی Porada برگزار می شود. در این سری از رقابت تمرکز

ادامه مطلب »
فیلم کوتاه

فیلم‌برداری «تاجی» تمام شد

فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی و کارگردانی مهدی برجیان به پایان رسید. به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی، کارگردانی

ادامه مطلب »