بستری شدن یک بازیگر پیشکسوت در بیمارستان

به گزارش هنردستان: فاطمه دانش زاد بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و رادیو و تلویزیون در بیمارستان بستری شد.

فاطمه دانش زاد بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان قلب شهید رجایی تهران بستری و تحت نظارت پزشکان قرار گرفت.

فاطمه دانش‌زاد بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر متولد سال ۱۳۳۵ است و فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۵۶ در تئاتر «جامعه باربد» زیر نظر استاد مهرتاش آغاز و بعد از آن به تلویزیون و سینما راه پیدا کرد.

وی در سریال هایی همچون «کوچه اقاقیا» به کارگردانی رضا عطاران، «فرار بزرگ» به کارگردانی محمدحسین لطیفی، «ورثه آقای نیک بخت» به کارگردانی مرضیه برومند، «خودرو تهران ۱۱» به کارگردانی مرضیه برومند، «بافته‌های رنج» به کارگردانی مجید بهشتی، «در انتهای شب» به کارگردانی منوچهر پوراحمد و فیلم های سینمایی «آپارتمان شماره ۱۳» و «دو نفر و نصفی» به کارگردانی یدالله صمدی، «فرار بزرگ» به کارگردانی محمد بزرگ نیا، «گره» به کارگردانی یوسف سید مهدوی، «روزنه‌ای به سپیده» به کارگردانی علی اکبر قاضی نظام، «طوبی» به کارگردانی خسرو ملکان و «مربای شیرین» به کارگردانی مرضیه برومند حضور داشته است.

فاطمه دانش زاد همسر زنده یاد سروش خلیلی است.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »