پاسخ بازیگر تراژدی به یک ادعا

هنردستان: برگزیده بخش بازیگریِ جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کانادا، اروپا و آسیا در ونکوور تاکید کرد، هیچ دخل و تصرفی در داوری این جشنواره نداشته و فقط به عنوان مشاور در این رویداد هنری شرکت داشته است.

به گزارش هنردستان، پژمان هادوی-بازیگر فیلم «تراژدی» به کارگردانی آزیتا موگویی – درباره ادعایی که با انتقاد از داوری او در یک جشنواره فیلم در کانادا و جایزه گرفتنش در همان جشنواره مطرح شده است، گفت: جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کانادا، اروپا و آسیا در ونکوور که بنده در آن به عنوان مشاور حضور داشته‌ام از تاریخ ۲ تا ۸ نوامبر ۲۰۱۶ (حدود چهار ماه قبل) برگزار شده و برایم باعث تعجب است که چطور الان ابهاماتی درباره این جشنواره مطرح می‌شود.

 

او با اشاره به گزارش منتشر شده، ادامه داد: مهم‌ترین بخش افشاگرانه آن مطلب مربوط می‌شود به سوءاستفاده جشنواره‌ای که مدیران و برگزارکنندگان آن از کشور چین بوده و جشنواره نیز در کشور کانادا برگزار می‌شده است. شخصی هم که مورد سوءاستفاده قرار گرفته یک فیلمساز شهیر مقیم آمریکاست. حالا در این میان چگونه این فرد شهیر نمی‌تواند از یک فستیوال کانادایی که نخست وزیر کانادا برای افتتاحیه آن نامه رسمی می‌فرستد (جشنواره‌ای که عنوان می‌شود بی‌اعتبار است) شکایت کند و خبرنگار ایرانی مقیم کانادا مسئولیت این امر خطیر را به عهده می‌گیرد خود جای سوال و تعجب است. بدیهی است هرگونه سوال و ابهام در مورد جزئیات برگزاری و داوری این جشنواره به مانند همه جشنواره‌های دیگر بر عهده بانیان و مدیران آن است.

وی همچنین در مورد پوستر توزیع شده این جشنواره که نام وی را به عنوان یکی از داوران این رویداد نشان می‌دهد توضیح داد: با توجه به انتخاب شدن فیلمی که در آن به ایفای نقش پرداخته بودم، طبیعتا از داوری انصراف داده و این تبلیغات مربوط به زمان پیش از انصراف بنده می‌باشد.

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »