فیلم کوتاه «دوئت» را در تهران می‌سازم/ «بارسلونا» در راه خارج

به گزارش هنردستان: یک فیلمساز سینمای کوتاه قصد دارد فیلم جدیدش با نام «دوئت» را در تهران و با محوریت یک زوج جوان بسازد.

محمد روحبخش فیلمساز عرصه فیلم کوتاه درباره فیلم جدیدی که قصد ساخت آن را دارد اینگونه گفت: اواخر بهمن ماه همراه با کتایون پرمر ساخت فیلم کوتاهی با نام «دوئت» را آغاز می کنیم که مدت زمان آن ۲۰ تا ۲۵ دقیقه خواهد بود.

وی که پیش از این فیلم کوتاه «بارسلونا» را به طور مشترک با کتایون پرمر کارگردانی کرده است، افزود: «دوئت» که در تهران و به تهیه کنندگی انجمن سینمای جوانان ساخته می شود، داستان زوج جوانی را روایت می کند.

این فیلمساز جوان همچنین درباره حضور فیلم «بارسلونا» در جشنواره های خارجی توضیح داد: پس از حضور فیلم در جشنواره فیلم کوتاه تهران و جشنواره فیلم نهال در ایران تصمیم گرفتیم زیرنویس انگلیسی برای فیلم درنظر گرفته و نسبت به پخش جهانی آن اقدام کنیم.

روحبخش در پایان گفت: فیلم ۳۰ دقیقه ای «بارسلونا» داستان کارمند ساده ای را روایت می کند که در زندگی با همسرش دچار روزمرگی شده و همین امر به جدایی آنها منجر می شود. وی در روز جدایی با یک راننده اسنپ همراه می شود و تا شب چیزهایی را تجربه می کند که برایش تازگی دارد.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »