«کوپال» کی اکران عمومی می‌شود؟

به گزارش هنردستان: کاظم ملایی گفت که ” فیلم سینمایی «کوپال» را سال آینده در زمان درست و شایسته‌ای به نمایش درخواهیم آورد.”

این کارگردان سینما در نوشتاری آورد:«چند روز پیش در اخبار اعلام شد که چند فیلم از جمله فیلم سینمایی کوپال با گرفتن پروانه نمایش خانگی بزودی وارد بازار می‌شوند و این تصور برای بعضی از همکاران ما پیش آمد که قرار است کوپال بدون اکران عمومی وارد رسانه‌ی خانگی شود! در توضیح این خبر بایستی بگویم که در وزارت ارشاد روند اداری اخذ پروانه نمایش ویدئویی و سینمایی کاملا جداگانه و متفاوت است.

درست است که فیلم کوپال با پروانه ساخت ویدئویی ساخته شده، ولی از آنجائیکه این فیلم شایستگی حضور در بخش اصلی جشنواره‌ی فیلم فجر سال گذشته را پیدا کرد، سازمان سینمایی با درخواست بنده مبنی بر صدور پروانه نمایش سینمایی این فیلم موافقت کرد و در مرحله‌ی بازبینی اصلاحیات بسیار کوچکی به آن وارد شده است که هم اکنون در صدد حل آن موارد و دریافت نهایی پروانه نمایش سینمایی آن هستیم.

از طرف دیگر به جهت اینکه از زمان‌مان بیشتر استفاده کرده و سال آینده دوباره باز برای عرضه‌ی DVD فیلم درگیر بروکراسی اداری نشویم، همزمان برای دریافت پروانه نمایش ویدئویی هم اقدام کردیم تا در حال حاضر اکران‌های خصوصی ما در دانشگاهها و فرهنگسراها و محافل هنری نیز وجهه‌ی قانونی داشته باشد.
در مورد زمان اکران فیلم هم باید خدمتتان عرض کنم که علی‌رغم اشتیاق گروه هنروتجربه جهت اکران این فیلم و علاقه و ارادت شخصی خودم به این گروه سینمایی، ولی بخاطر خلف وعده‌ی جناب آقای علم الهدی و از دست دادن زمان تعیین شده‌ی اکران، چاره‌ای ندارم جز اینکه باز هم صبوری کرده و علیرغم شرایط سخت، کوپال را سال آینده در زمان درست و شایسته‌ای به نمایش درآوریم.»

داستان فیلم سینمایی «کوپال» درباره یک شکارکُش و تاکسیدرمیست به نام “احمد کوپال” است که دقیقا قبل از تحویل سال نو با چالشی سخت در زندگی‌ شخصی‌اش مواجه می‌شود.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »