حال عمومی جلال شباهنگی رو به بهبود است

به گزارش هنردستان: رییس انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران ضمن اعلام مرخص شدن جلال شباهنگی گرافیست و نقاش پیشکسوت از بیمارستان از بهبود حال عمومی وی خبر داد.

مصطفی اسداللهی رییس انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران و از شاگردان جلال شباهنگی در مورد وضعیت جسمی این استاد هنرمند که به دلیل بیماری هفته گذشته چند روزی را در بیمارستان مهر بستری بود، گفت: استاد جلال شباهنگی به دلیل مشکلات ریوی چند روزی را در بیمارستان مهر بستری بودند و پنجشنبه هفته گذشته از بیمارستان مرخص شدند.

وی در مورد بیماری شباهنگی توضیح داد: بیماری ریوی استاد بر اثر کار با رنگ روغن و بوی رنگ بوده است. منزل و کارگاه استاد در یک مکان واقع شده و همین موضوع باعث تشدید مشکل ریوی استاد شباهنگی شده است.

این هنرمند گرافیسن در پایان عنوان کرد: خوشبختانه اکنون حال استاد رو به بهبودی است و جای نگرانی نیست، اما باید پس از این مراقبت های بیشتری از ایشان صورت گیرد.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »